«Ojczyzną» FORMUŁY VIP ADAPTATION® jest gmina Rybno położona około 170 km na północny-zachód od Warszawy – w najczystszym ekologicznie regionie Polski, w „krainie tysiąca jezior”.

To właśnie ten region został wybrany przez doktora Rybickiego już około 40 lat temu, jako najbardziej podchodzący w Polsce dla realizacji rodzącej się już wtedy nowej medycznej doktryny, którą dziś nazywamy VIP DOSTROJENIE VIP ADAPTACJA VIP EWOLUCJA.

To właśnie tutaj w samej miejscowości Rybno lub bliskiej okolicy można wziąć udział w kilkudniowym prozdrowotnym kursie VIP DOSTROJENIA (VIP ADAPTACJI) prowadzonym przez doktora Władysława Stanisława Rybickiego.

To również tutaj można zapisać się na konsultację do dr Rybickiego,  patrz: Doktor WŁADYSŁAW RYBICKI – KONSULTACJE. (dr.wsrybicki.konsultacje@gmail.com  +48 789 114 226).

To także w miejscowości Rybno znajduje się główna siedziba firmy VIP ADAPTATION.  

Dzięki jej produktom, czyli tak zwanym Środkom-Nośnikom VIP ADAPTACJI i ich sprzedaży internetowej, każdy człowiek może praktycznie skorzystać z dobrodziejstw Technologii VIP ADAPTACJI.

Niemniej jednak zapraszamy do Rybna!

Będąc już w Rybnie nietrudno nas znaleźć ze względu na charakterystyczną „rycerską” architekturę obiektów.

Nic zresztą dziwnego, biorąc pod uwagę wojskowo-medyczny rodowód dr. Rybickiego oraz bliskość Grunwaldu.

Poza tym właśnie teraz duch rycerskości jest bardziej potrzebny niż kiedykolwiek. Poczujesz to zresztą także na całej naszej stronie.

A zatem odwagi!

 

MIĘDZYNARODOWA GRUPA KOORDYNATORÓW

Wszelkie prawa zastrzeżone ©

www.vipdostrojenie.pl   www.dostroenie.ru   www.vipadaptation.ru  www.dostroenie.com

vipadaptation@mail.ru